Mēs piedāvājam maketētas, nemaketētas grāmatas pārvērst ērti lasāmās e-grāmatās, kuras būs iespēja lasīt uz jebkuras no lasīšanai paredzētajām iekārtām. Izstrādājam e-grāmatas un e-izdevumus. 


Digitālās grāmatas, kas vairāk zināmas arī kā e-grāmatas ir satura veids, kas radīts elektroniski, un kuru ir iespējams lasīt ar elektroniskajām ierīcēm (viedtālrunī, planšetdatorā, e-lasītājā), kas atbalsta PDF, FB2 vai ePub formātu. E-grāmatas šajos formātos ir iespējams lasīt lielākajā daļā e-grāmatas lasīšanas ierīču.


E-grāmata var būt drukātas grāmatas digitālais ekvivalents, tomēr mūsdienās bieži vien e-grāmata pastāv bez drukātās grāmatas versijas. E-grāmatas neaizstāj drukātās grāmatas, tās ir alternatīva ar savām priekšrocībām, viena no kuriem – lēts izdevēju process, kas saistīts ar augstu iespiedizmaksu trūkumu uz grāmatas izgatavošanu. 


E-grāmatas tiek izmantotas visās pasaules jomās, un ieņem arvien lielāku vietu mācību un zinātnisko materiālu izdevuma sfērā, kā arī tālapmācības sfērā.


E-grāmatas priekšrocības:

 

 • Pieejamība. Var izmantot jebkurā vietā un laikā.
   
 • Multivide un interaktivitāte. E-grāmatās iespējams lasītājam piedāvāt dažādas multimediālas iespējas – attēlus, skaņu, video, kā arī nodrošināt interaktivitāti, iestrādājot komentēšanas rīkus un tērzēšanas pakalpojumus.
   
 • Navigācija. E-grāmatās, izmantojot mijnorādes un hipersaites, iespējams uzreiz nonākt pie pirmavota, apmeklēt saistītās tīmekļa vietnes un tml. 
   
 • Aktualitāte un informāciju atjaunināšana. Informācija strauji mainās, tāpēc ir būtiski piekļūt jaunākajām un aktuālākajām ziņām. E-grāmatas saturu, tiklīdz tas uzrakstīts, uzreiz var piedāvāt lasītājam, atšķirībā no tradicionālās grāmatas, kuru nepieciešams izdrukāt, iesiet un fiziski nogādāt līdz patērētājam.
   
 • Meklēšana. E-grāmatās iespējams meklēt pēc neierobežota atslēgvārdu skaita – vienkārši ierakstot tos meklēšanas logā. Meklēšana tradicionālajā grāmatā notiek, fiziski pāršķirot lapas, kamēr e-grāmatā tas tiek realizēts ar dažiem peles klikšķiem. 
   
 • Ekoloģiskums. Arvien plašāka e-grāmatu izmantošana ļauj ietaupīt papīru un samazināt koksnes patēriņu.

Būtu maldīgi domāt, ka lielākajai daļai e-grāmatu piemīt visas iepriekš uzskaitītās priekšrocības, tomēr šādas iespējas tās padara par ievērojamām tradicionālo grāmatu konkurentēm.
 

«Высокий профессионализм – это обращенное в профессию творчество».
Л. Гинзбург

 

+ 7 (371) 27 02 87 27 
info@iva-group.eu

 

Ph.: + 7 (371) 27 02 87 27 

E-mail: info@iva-group.eu
Copyright © 2015 IVA Creative Group. All Rights Reserved.